ikondom
ikonpoczta napisz do nas e-mail
ikonatel 502 895 504

Izolacje Natryskowe

Zastosowanie technologii natryskowej polega na dokładanym i równomiernym rozłożeniu pianki poliuretanowej na wybranej powierzchni.

Piankę nakłada się warstwami, każda z nich ma grubość od 10 do 15 mm. Proces natrysku odbywa się bezpośrednio na budowie, bez konieczności przerywania pracy i wykorzystywania dodatkowych elementów do przytwierdzania i zabezpieczania izolacji.

Piankę Pur charakteryzuje lekkość i wysoka przyczepność do podłoża. Umożliwia to rozkładanie warstwy izolacyjnej o dowolnej grubości, również na nierównych powierzchniach. Dodatkowo pozwala to zabezpieczać miejsca o ograniczonej dostępności w wypadku wykorzystania innych metod izolacji. Doskonała przyczepności pianki eliminuje konieczność mocowania dodatkowych elementów zabezpieczających izolacje. Nie zwiększa się dzięki temu, waga konstrukcji pokrywanej pianką, co jest szczególnie istotne w kwestii docieplania poddaszy. Zaletą wykorzystania pianki jest szybkość realizacji. W zaledwie kilka godzin następuje utwardzenie się mieszaniny z zawartością poliuretanów. Tworzy się z niej wówczas sztywna powierzchnia bez spoin, o strukturze zamkniętych portów.

Więcej informacji na naszej strony www.izolacjenatryskowe-piana.pl

ikona4

Udzielamy
gwaranacji
ikona4

Fachowe
porady
ikona4

Kosztory
Prac
ikona4

Wysoka
jakość usług
Czym się zajmujemy
Masz pytanie? Skorzystaj z formularza on-line


Skontaktuj się z namiW przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mail.
ikonatelefon2 502 895 504